![Image](/cp/default.jpg)
Συνάντηση με τον Αντιπρόεδρο της Εθνικής Επιτροπής Βιοηθικής και Τεχνοηθικής Χαράλαμπο Τσέκερη
Η Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κατερίνα Σακελλαροπούλου δέχθηκε τον Αντιπρόεδρο και Προεδρεύοντα της Εθνικής Επιτροπής Βιοηθικής και Τεχνοηθικής Χαράλαμπο Τσέκερη, ο οποίος την ενημέρωσε για θέματα της αρμοδιότητας της Επιτροπής και της παρέδωσε την ετήσια έκθεση με τον απολογισμό των δραστηριοτήτων της για το 2023.